Welcome to the future

Rozwiązania, które budują przyszłość

Nieprzerwanie od 2003 roku, firma Grisbi sp. z o.o. dostarcza innowacyjne rozwiązania mobilne, które wspierają funkcjonowanie przedsiębiorstw z wielu obszarów przemysłu i usług.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej, nowoczesnej usługi biznesowej, która pozwala zoptymalizować procesy logistyczne, produkcyjne i handlowe w firmie Klienta, prowadząc do zwiększenia jego konkurencyjności rynkowej oraz odkrycia nieznanego dotąd potencjału.

Więcej niż urządzenia mobilne

Oferujemy unikatowe, całościowe rozwiązanie biznesowe, obejmujące konsultacje i analizę potrzeb Klienta, dedykowany projekt, dopasowanie i dostawę sprzętu wraz z oprogramowaniem oraz profesjonalne wsparcie posprzedażowe. W asortymencie posiadamy mobilne terminale, tablety, skanery kodów kreskowych oraz szeroki wachlarz akcesoriów i wyposażenia dodatkowego.

Prawdziwie elastyczne podejście

Dostarczamy zarówno produkty "gotowe" – z oferty wiodących producentów i dystrybutorów sprzętu IT oraz z portfolio marek własnych, jak również rozwiązania dedykowane, zaprojektowane ściśle według potrzeb Klienta. Wprowadziliśmy na rynek własną markę wytrzymałych tabletów Elsta MS, które oferują wiele zintegrowanych opcji i mogą być elastycznie dostosowywane do wymagań Klienta. Nie ma dla nas projektów zbyt dużych ani zbyt małych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jeden terminal lub tablet, czy zamawiasz sprzęt w hurtowych ilościach, przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Wszechstronne zastosowanie

Nasze rozwiązania pozwalają usprawnić procesy biznesowe w przedsiębiorstwach z branży logistycznej, transportowej, spedycyjnej, motoryzacyjnej, budowlanej, handlowej, medycznej, farmaceutycznej, technicznej, obronnej, reklamowej i wielu innych. Są niezastąpione przy obsłudze stref parkingowych i dużych eventów. Usprawniają pracę centrów logistycznych. Stanowią niezbędne narzędzie pracy mobilnego handlowca, umożliwiając mu bezzwłoczne zamówienie brakujących produktów. Pomagają zarządzać magazynem, dostawami, sprzedażą oraz innymi, wymagającymi obszarami biznesu.

Niezawodny zespół

Zespół Grisbi tworzą wykształceni i doświadczeni specjaliści, którzy gwarantują niezawodność na każdym etapie współpracy. To inżynierowie, technicy i doradcy, którzy pozostają do dyspozycji Klientów przez cały rok. Wnikliwie analizują Twoje potrzeby, by zaprojektować dla Ciebie takie rozwiązania, które są niezbędne, by zwiększyć zyski, rozwinąć usługi oraz usprawnić aktywność mobilną w Twojej firmie.

Opowiedz nam o swojej firmie i jej wyzwaniach, a my dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania mobilne. Skontaktuj się z nami.

Partnerzy

Zaufali nam